12 samochodów używanych znaleziono Toyota samochodów używanych

Sortuj według
Nowość Certyfikat Das WeltAuto.
Nowość Certyfikat Das WeltAuto.
Nowość Certyfikat Das WeltAuto.
Certyfikat Das WeltAuto.
Certyfikat Das WeltAuto.
Certyfikat Das WeltAuto.
20 z 12 ofert Toyota samochodów używanych
1

Używane samochody Toyota – jakość prosto z Japonii

Toyota, czyli Toyota Motor Corporation, to japoński koncern motoryzacyjny, którego samochody cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Również w Polsce używane samochody tej marki należą to jednych z najchętniej kupowanych i najbardziej cenionych za swoją jakość i niezawodność. Sprawdź, co oferuje serwis Das WeltAuto i dowiedz się więcej!

Tekstylia a motoryzacja – historia Toyoty

Podobnie jak wiele innych gigantów motoryzacyjnych dzisiejszych czasów, także i historia Toyoty ma swe korzenie w zupełnie innej branży. Początki historii marki datowane są na 1918 rok, kiedy to Sakichi Toyoda, japoński wynalazca i przemysłowiec, założył firmę tkacką, w której po pobycie w Stanach Zjednoczonych i Europie zaczął też budować silniki. Dobrze prosperujące przedsiębiorstwo tekstylne i sprzedaż praw patentowych pozwoliły mu w 1937 roku na założenie kolejnej firmy, tym razem całkowicie skoncentrowanej wokół motoryzacji Toyota Motor Company, w której niewiele później rozpoczęto produkcję pierwszych modeli samochodów. Pomimo kryzysu wywołanego wybuchem II wojny światowej, w zakładach Toyoty nie zaprzestawano pracy nad konstrukcją małego miejskiego samochodu, który pozwoliłby zmotoryzować Japonię. Choć cel osiągnięto, wyniki sprzedaży nie były zadowalające. Zła koniunktura skończyła się dopiero na przełomie lat 50. i 60., kiedy to do sprzedaży wprowadzono między innymi Toyotę Land Cruiser – modelu terenowego produkowanego do dziś, oraz Toyotę Corolla – po dziś dzień najpopularniejszy model marki. Kolejne kamienie milowe na drodze do sukcesu Toyoty przypadają na lata 90. – są nimi powstanie modelu RAV4, popularnego auta typu SUV, oraz Toyoty Prius – pierwszego masowo produkowanego samochodu osobowego wyposażonego w napęd hybrydowy, czyli silnikowo-elektryczny.

Używane auta Toyota – Yaris i inne modele XXI wieku

Jak widać duża część popularnych dziś modeli Toyoty swe początki miała blisko pół wieku temu. Mowa oczywiśćie o Toyocie Corolla i Toyocie Land Cruiser. Toyota Corolla to doskonałe auto osobowe, które w latach 2004-2016 nieprzerwanie dzierżyło tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu roku (World Best Selling Car). Aktualnie w produkcji znajduje się jego XI generacja! Toyota Land Cruiser to niezawodny samochód terenowy, którego potężny silnik pozwala wybrnąć nawet z najtrudniejszej sytuacji terenowej. W ofercie Toyoty znajdą się też inne auta: wspomniana już Toyota RAV4, ceniony wśród mieszkańcow terenów górzystych SUV, kompaktowa Toyota Auris oraz Toyota Auris Hybrid, Toyota Aygo czy popularna Toyota Avensis. Dużą popularnością w Polsce cieszy się również od lat Toyota Yaris, która często wykorzystywana jest przy zdawaniu egzaminów na prawo jazdy, od 2012 roku występująca również w wersji Hybrid, oraz Toyota Verso – praktyczny miejski minivan. Na wzmiankę zasługują też inne modele: wspomniana już modna szczególnie w USA Toyota Prius, sportowy model coupé Toyota GT86, która jest tak szybka na jaką wygląda, luksusowy pickup Toyota Hilux, dostawcza Toyota ProAce czy futurystyczna Toyota Mirai, co w języku japońskim oznacza „przyszłość” – seryjnie produkowany samochód osobowy zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi.

Toyota – synonim jakości

Oprócz unikatowego i bardzo miłego dla oka designu, samochody Toyota cechują się również wysokiej jakości silnikami i wyposażeniem. Niezależnie od rodzaju paliwa - benzyna, diesel czy napęd hybrydowy - silnik w Toyocie na pewno nas nie zawiedzie. Dotyczy to zwłaszcza jednostek z systemem VVT-i, czyli regulacją faz rozrządu. Również inne akcesoria wewnętrzne, jak nawigacja, asystenci jazdy, klimtyzacja i inne, z pewnością zadbają o komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Używane samochody osobowe Toyota – oferta serwisu Das WeltAuto

By dowiedzieć się więcej odwiedź nasz salon, zobacz też wszystkie nasze aktualne ogłoszenia na używane samochody osobowe marki Toyota, np. Toyota Yaris, Avensis, Toyota Auris, Toyota Corolla, Toyota RAV4 i inne. Nasz serwis to gwarancja, że stan techniczny samochodu, przebieg i jego historia zostały dokładnie sprawdzone, to także korzystne ceny, finansowanie oraz pokrycie kosztów napraw i kompleksowa obsługa w salonie przez co najmniej rok od zakupu u nas auta. Sprawdź Das WeltAuto już dziś!
Dziękujemy!

Twoja prośba została wysłana pomyślnie. Sprzedawca wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Ok
Dziękujemy!

Twoja prośba została wysłana pomyślnie. Otrzymaliśmy dane Twojego pojazdu i skontaktujemy się z Tobą zwrotnie z ofertą.

Ok
Dziękujemy!

Pojazd został pomyślnie udostępniony.

Ok
Coś poszło nie tak.

Przepraszamy, ale wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojego żądania. Prosimy powtórzyć proces.

Jeśli próba się nie powiodła, spróbuj ponownie później.

Ok
Coś poszło nie tak.

Przepraszamy, ale coś poszło nie tak podczas udostępniania pojazdu. Prosimy powtórzyć proces.

Jeśli próba się nie powiodła, spróbuj ponownie później.

Ok
X
Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Zbudowaliśmy nową stronę internetową. Dlatego ten link już nie działa.

Kontynuuj
Open Redirect Overlay
X
Wyszukaj zapytanie

Twój wynik wyszukiwania został aktywowany. Dziękujemy za zapisanie wyników wyszukiwania. Od tej pory wszystkie oferty odpowiadające tym kryteriom zostaną przesłane do Ciebie e-mailem.

Zamknij
Open Redirect Overlay
X
Przykro nam!

Nie wszystkie funkcje są dostępne w trybie prywatnym. Przełącz się na zwykłe przeglądanie, aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej witryny.

Zamknij
Open Redirect Overlay
X
Twój agent wyszukiwania został usunięty

Twój agent wyszukiwania został pomyślnie usunięty.

Zamknij
Open Extend Overlay
X
Rozszerzenie zapytania wyszukiwania

Dziękujemy. Twoje osobiste wyszukiwanie zostało przedłużone o 30 dni.

Zamknij