Das WeltAuto.

Samochody używane. Jakość gwarantowana.

 

Das WeltAuto to program Grupy Volkswagen oferujący odkup i sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą kupić pewne auto używane z dokładnie sprawdzoną historią, przebiegiem, w dobrym stanie technicznym i wieloma innymi korzyściami.

 

Wszystkie samochody objęte programem mają mniej niż 7 lat, a ich przebieg nie przekracza 150 000 km. Aby używany samochód otrzymał certyfikat Das WeltAuto, musi przejść kompleksową, szczegółową kontrolę jakości. A to tylko jedna z korzyści, jaką przynosi zakup samochodu w programie Das WeltAuto.

 

Co zyskujesz dzięki Das WeltAuto?

Gwarancja

 

Samochody z programu Das WeltAuto objęte są co najmniej roczną gwarancją. Zapewnia ona pokrycie kosztów napraw z użyciem oryginalnych części zamiennych oraz kompleksową obsługę w salonie..

 

Ett års garanti

Eftersom bilen är noggrant kontrollerad och genomgången ingår alltid garanti på köpet – en mycket omfattande 12 månaders nationell trygghetsgaranti.

Pewny przebieg i historia

 

W Das WeltAuto każdy samochód otrzymuje certyfikat, który potwierdza, że kupujesz auto ze szczegółowo zweryfikowaną historią i przebiegiem.

 

 

Bytesrätt

Skulle det visa sig att du av någon anledning önskar byta till en annan begagnad bil i din återförsäljares sortiment så kan du göra det inom 10 dagar från köpet.

Sprawdzony stan techniczny

 

Samochody zakwalifikowane do programu muszą przejść rygorystyczny test obejmujący 117 punktów kontrolnych.

 

Bytesrätt

Skulle det visa sig att du av någon anledning önskar byta till en annan begagnad bil i din återförsäljares sortiment så kan du göra det inom 10 dagar från köpet.

Dedykowane opcje finansowania

 

Korzystna oferta, jaką Volkswagen Bank przygotował dla kupujących samochód w ramach programu Das WeltAuto, daje możliwość skorzystania z kredytu, leasingu czy ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Kvalitetskontroll på 122 punkter

Varje begagnad bil kontrolleras noga av våra tekniker så att den är i bästa möjliga skick. Bilen måste vara godkänd på samtliga 122 punkter för att bli Das WeltAuto-certifierad.

Nasze używane modele Volkswagen

  

Volkswagen

Bezpieczeństwo i niezawodność

 

Samochody używane marki Volkswagen to jedne z najczęściej wybieranych aut. Słyną z bezpieczeństwa i najwyższej jakości, jaką zapewnia niemiecka technologia. Bez względu na to, jakiego modelu używanego Volkswagena szukasz, znajdziesz go u nas.

 

Volkswagen jest jednym z najbardziej znanych producentów w branży motoryzacyjnej. Z taśm fabryk koncernu zjechało wiele pojazdów, które trafiły do czołówki najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych modeli na świecie. Volkswagen znany jest przede wszystkim z wysokiej jakości nadwozia, części i akcesoriów oraz wydajnych i niezawodnych silników.

 

Najbardziej znane modele to Beetle, Passat, Golf, Tiguan czy często poszukiwany na rynku samochodów używanych Volkswagen Polo. Ten ostatni, ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości, wybierany jest bardzo często zarówno spośród aut używanych, jak i nowych.

Volkswagen – model dla każdego

Od najmniejszego modelu up! do Caravelle

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompaktowego samochodu do wygodnej jazdy i parkowania w mieście, czy dużego i mocnego SUV-a, w bogatej ofercie Volkswagena znajdziesz to, czego szukasz. Różnorodność produkowanych modeli pozwala na idealne dopasowanie samochodu do Twojego stylu życia. Auto używane tej marki to dobry wybór ze względu na bezpieczeństwo i niezawodność, które zapewnia producent. Sprawdź modele Volkswagena oferowane przez Das WeltAuto i znajdź samochód dla siebie!

 

Volkswagen – najchętniej kupowane auta osobowe.

Poznaj najpopularniejsze modele Volkswagena

 

Volkswagen Beetle to auto w stylu retro oparte na technologii Golfa. Konstrukcją przypomina klasyczny model typu 1, ale wyposażenie i to, co znajduje się pod maską, to zupełnie inna historia.

 

Inne auta cieszące się niegasnącą popularnością to Volkswagen Touareg – imponujący SUV o luksusowej aparycji i potężnym silniku, Volkswagen Sharan – rodzinny samochód z nawet 7 miejscami siedzącymi oraz Passat – klasyka Volkswagena, czyli elegancja, przestrzeń i niezawodność w jednym. Samochód idealny do podróży służbowych i rodzinnych. Jego produkcja ruszyła w 1973 roku. Aktualnie z taśm fabryk zjeżdża już jego ósma generacja oznaczona symbolem B8 (w produkcji od 2014 roku). Generacja siódma – B7, produkowana w latach 2010-2014 wyposażona została w silniki wysokoprężne i benzynowe o mocy od 102 do 300 KM. Passat produkowany jest zarówno w wersji nadwozia sedan, jak i hatchback, z silnikiem benzynowym oraz wysokoprężnym, a moc silnika to 150-300 KM. Passat z nadwoziem typu hatchback doskonale sprawdza się jako auto rodzinne.

 

Volkswagen Polo należy do segmentu małych samochodów. Produkcja kompaktowego Polo ruszyła w 1975 roku. Od tego czasu powstało już sześć generacji tego modelu. Volkswagen Polo dostępny jest z silnikiem wysokoprężnym lub benzynowym o mocy od 90 do 180 KM.


Jednym z wyróżniających się samochodów osobowych, który od czasu premiery w 2007 roku przyciągnął uwagę i zdobył dużą popularność jest Tiguan. Najnowszy model tego kompaktowego SUV-a pochodzi z 2016 roku.

 

Znajdź używany samochód

Znajdź auto używane dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Das WeltAuto to program obejmujący sieć dealerów w całej Polsce.

Kontrola jakości w 117 punktach

Wszystkie samochody z certyfikatem Das WeltAuto zostały szczegółowo sprawdzone przez naszych specjalistów w oparciu o listę 117 punktów kontrolnych.

Korzyści Das WeltAuto

Możliwość odbycia jazdy próbnej, gwarancja, profesjonalne przygotowanie auta, korzystne pakiety ubezpieczenia i wiele więcej.

Porady dotyczące zakupu i sprzedaży auta

Jak dobrze sprawdzić i wybrać używany samochód? Jak wycenić auto przed sprzedażą? Te oraz więcej przydatnych informacji znajdziesz na naszym blogu.