Das WeltAuto.

Samochody używane. Jakość gwarantowana.

 

Das WeltAuto to program Grupy Volkswagen oferujący odkup i sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą kupić pewne auto używane z dokładnie sprawdzoną historią, przebiegiem, w dobrym stanie technicznym i wieloma innymi korzyściami.

 

Wszystkie samochody objęte programem mają mniej niż 7 lat, a ich przebieg nie przekracza 150 000 km. Aby używany samochód otrzymał certyfikat Das WeltAuto, musi przejść kompleksową, szczegółową kontrolę jakości. A to tylko jedna z korzyści, jaką przynosi zakup samochodu w programie Das WeltAuto.

 

Co zyskujesz dzięki Das WeltAuto?

Gwarancja

 

Samochody z programu Das WeltAuto objęte są minimum roczną gwarancją. Zapewnia ona pokrycie kosztów napraw z użyciem oryginalnych części zamiennych oraz kompleksową obsługę w salonie.

 

Ett års garanti

Eftersom bilen är noggrant kontrollerad och genomgången ingår alltid garanti på köpet – en mycket omfattande 12 månaders nationell trygghetsgaranti.

Pewny przebieg i historia

 

W Das WeltAuto każdy samochód otrzymuje certyfikat, który potwierdza, że kupujesz auto ze szczegółowo zweryfikowaną historią i przebiegiem.

 

Bytesrätt

Skulle det visa sig att du av någon anledning önskar byta till en annan begagnad bil i din återförsäljares sortiment så kan du göra det inom 10 dagar från köpet.

Sprawdzony stan techniczny

 

Samochody zakwalifikowane do programu muszą przejść rygorystyczny test obejmujący 117 punktów kontrolnych.

 

Bytesrätt

Skulle det visa sig att du av någon anledning önskar byta till en annan begagnad bil i din återförsäljares sortiment så kan du göra det inom 10 dagar från köpet.

Dedykowane opcje finansowania

 

Korzystna oferta, jaką Volkswagen Bank przygotował dla kupujących samochód w ramach programu Das WeltAuto, daje możliwość skorzystania z kredytu, leasingu czy ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Kvalitetskontroll på 122 punkter

Varje begagnad bil kontrolleras noga av våra tekniker så att den är i bästa möjliga skick. Bilen måste vara godkänd på samtliga 122 punkter för att bli Das WeltAuto-certifierad.

Nasze używane modele Škody

  

ŠKODA

Bezpieczeństwo bez kompromisów

 

Używana Škoda w dobrym stanie to świetny interes. Kupując modele Škody inwestujesz w technologię oraz staranne wykończenie.


Škoda Auto należąca do Grupy Volkswagen jest wysoko cenionym producentem samochodów dla każdego, kto stawia na jakość w rozsądnej cenie. Właściciele Škody to zazwyczaj powracający, lojalni klienci. Fabia i Octavia to przystępne cenowo samochody rodzinne, które należą dziś do najpopularniejszych modeli firmy na rynku aut używanych.

Ekonomiczne rozwiązanie w motoryzacji

Wysoka jakość oraz inteligentna technologia w rozsądnej cenie

 

Nowe samochody Škoda odznaczają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości – nie tylko w momencie zakupu, ale także w trakcie eksploatacji. Wiele modeli marki Škoda produkowanych jest w fabryce istniejącej od ponad 100 lat, której personel znany jest z głębokiej wiedzy technicznej. Częścią filozofii projektowania jest tworzenie pojazdów wykorzystujących jak najbardziej przyjazne dla środowiska części. Postaw na samochód tej marki, a otrzymasz pojazd zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami!

 

Popularne samochody rodzinne i służbowe

Poznaj modele Škody

 

Superb odznacza się doskonałymi parametrami technicznymi, komfortem oraz starannym wykończeniem, które widoczne jest w małych, ale istotnych detalach. Części silnika Škody Superb są również obecne w samochodach firmy Volkswagen, z którą Škoda ściśle współpracuje. Wersja wyposażenia Style oraz Ambition to kwintesencja komfortu i doskonały przykład na to, jak wyposażone może być auto tego producenta.Nawet niedroga i przestronna Octavia dostępna jest w różnych wersjach, co warto wziąć pod uwagę porównując ze sobą używane modele. Wśród SUV-ów znajdziemy Kodiaq z miejscami siedzącymi dla 7 osób, czy pięciomiejscowy kompaktowy crossover SUV – Škodę Yeti.  Do najpopularniejszych modeli należą: elegancka i komfortowa Rapid oraz praktyczne osobowe auto miejskiej klasy – Škoda Fabia.

 

Znajdź używany samochód

Znajdź auto używane dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Das WeltAuto to program obejmujący sieć dealerów w całej Polsce.

Kontrola jakości w 117 punktach

Wszystkie samochody z certyfikatem Das WeltAuto zostały szczegółowo sprawdzone przez naszych specjalistów w oparciu o listę 117 punktów kontrolnych.

Korzyści Das WeltAuto

Możliwość odbycia jazdy próbnej, gwarancja, profesjonalne przygotowanie auta, korzystne pakiety ubezpieczenia i wiele więcej.

Porady dotyczące zakupu i sprzedaży auta

Jak dobrze sprawdzić i wybrać używany samochód? Jak wycenić auto przed sprzedażą? Te oraz więcej przydatnych informacji znajdziesz na naszym blogu.