Odbierz do 700 zł zwrotu za Oryginalne części Volkswagen®! Skorzystaj
Wejdź na stronę promocji i dowiedz się, jak zyskać zwrot gotówki za zakup części przy pierwszym serwisowaniu używanego auta osobowego Volkswagen w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.
Volkswagen – samochody używane w Das WeltAuto.

Volkswagen – samochody używane w Das WeltAuto.

Volkswagen to niemiecka marka samochodów, sięgająca swoją historią do 1931 roku. Od początku istnienia samochody Volkswagen zyskały wielu zwolenników, zjednując ich sobie najwyższą jakością produkowanych modeli aut osobowych i dostawczych.

W Polsce najbardziej znane i doceniane modele to Volkswagen Passat, auto które znalazło na świecie już ponad 20 milionów użytkowników, oraz Volkswagen Golf, brązowy medalista w światowym rankingu najlepiej sprzedających się samochodów. Coraz bardziej ceniony jest Volkswagen CC, a niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się Volkswagen Beetle, następca legendarnego Garbusa, Volkswagen Polo,  czy Volkswagen up!, auta stworzone do poruszania się w miejskiej dżungli. Wygodny Volkswagen T5, użytkowy VW Caddy, duży rodzinny VW Sharan, przestronny VW Touran, auto osobowe, które nie kłania się trendom – Volkswagen Jetta, bezpieczny i funkcjonalny VW Tiguan, to pozostałe modele, które sprawiają że Volkswagen jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących samochody osobowe, użytkowe i dostawcze na świecie.

W Das WeltAuto kupisz i sprzedasz najpopularniejsze samochody używane marki Volkswagen. Sprawdź specyfikację samochodów używanych VW dostępnych ogłoszeniach motoryzacyjnych w Das WeltAuto!