Odbierz do 700 zł zwrotu za Oryginalne części Volkswagen®! Skorzystaj
Wejdź na stronę promocji i dowiedz się, jak zyskać zwrot gotówki za zakup części przy pierwszym serwisowaniu używanego auta osobowego Volkswagen w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.
Toyota – samochody używane w Das WeltAuto.

Toyota – samochody używane w Das WeltAuto.

Japońska marka będąca częścią Toyota Motor Corporation, drugiego na świecie pod
względem wielkości koncernu samochodowego. Założyciel – Sakichi Toyoda początkowo działał w przemyśle odzieżowym. Od roku 1933 Toyota produkuje samochody (auta osobowe, ciężarowe i autobusy). Do koncernu TMC należą Lexus i Scion oraz Daihatsu. W Polsce popularne modele używanych samochodów Toyota to Toyota Yaris, Toyota Aygo, Toyota Avensis i Toyota RAV4. 

Najmniejsze auto tego producenta Toyota Aygo idealnie sprawdza się w ruchu miejskim. Jego większy brat samochód używany Toyota Yaris, to jedno z najchętniej kupowanych aut w swoim segmencie ze względu na niezawodność i wygodę użytkowania. Następca Corolli Toyota Auris, to auto kompaktowe, które równie dobrze jak w mieście, sprawdza się podczas dłuższych podróży. Auto, które doczekało się trzech generacji Toyota Avensis, komfortowe, bezpieczne z niezawodną i ekonomiczną jednostką napędową. Wielbicieli SUV-ów marka przekonuje wygodną Toyotą RAV4.

Samochody używane Toyota z gwarancją znajdziesz w salonach dealerskich Das WeltAuto. Sprawdź aktualną dostępność i lokalizacje pewnych aut używanych Toyota w Das WeltAuto!