2 x WYMIANA OLEJU I 2 x SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO AUTA W PAKIECIE OLEJOWYM. JUŻ OD 1 099 zł. SPRAWDŹ
Škoda – samochody używane w Das WeltAuto.

SEAT – samochody używane w Das WeltAuto.

Hiszpańska marka samochodów osobowych stworzona w 1950 roku przez Narodowy Instytut Przemysłu, korporację sześciu banków oraz koncern Fiat. Od 1980 roku właścicielem marki SEAT jest Volkswagen. Używane samochody SEAT to połączenie zachwycającego designu, jakości i nowoczesności w korzystnej cenie. Używane samochody SEAT z gwarancją to jedne z najczęściej występujących samochodów w katalogu Das WeltAuto.

Pewne przestronne auto rodzinne, które nigdy nie zaskoczy? Minivan SEAT Alhambra został stworzony, by cieszyć najbardziej wymagających małych i dużych pasażerów. SEAT Toledo, to model dla tych, którzy szukają wygody, nie rezygnując z dynamicznej jazdy. A może miejskie auto, które świetnie sprawdzi się również podczas dłuższych wypraw? SEAT Ibiza doskonale poradzi sobie z takim wyzwaniem. Seat nie zapomina o miłośnikach designu w kompaktowych rozmiarach, dlatego na stworzył model Leon, wyróżniający się niezwykłą stylistyką.

Używany samochód z oferty SEAT-a? Niezależnie od upodobań, w Das WeltAuto znajdziesz tylko najlepsze oferty samochodów na sprzedaż tej marki.