Odbierz do 700 zł zwrotu za Oryginalne części Volkswagen®! Skorzystaj
Wejdź na stronę promocji i dowiedz się, jak zyskać zwrot gotówki za zakup części przy pierwszym serwisowaniu używanego auta osobowego Volkswagen w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.
Opel – samochody używane w Das WeltAuto.

Opel – samochody używane w Das WeltAuto.

Stworzona w Niemczech przez Adama Opla marka obecnie należy do koncernu General Motors. W Wielkiej Brytanii niektóre modele Opla sprzedawane są pod nazwą Vauxhall, w Australii – Holden, a Ameryce Łacińskiej – Chevrolet. Używany Opel Corsa i Opel Insignia to najchętniej wybierane przez Polaków modele.

W ofercie Das WeltAuto znajdziesz stworzonego, by cieszyć z przemieszczania się w ruchu miejskim Opla Corsa, przestronnego Opla Insignia dostępnego w wersji sedan i kombi, jedno z najbardziej popularnych używanych aut kompaktowych Opel Astra, następcę Kadetta, kombivan użytkowy Opel Combo, a także crossovera Opla Mokka.

Używane samochody Opel w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kierowców, którzy przy ograniczonym budżecie chcą wybrać samochód z dobrymi parametrami technicznymi. Skorzystaj z wyszukiwarki marek w Das WeltAuto i znajdź Opla idealnego dla Ciebie!