Odbierz do 700 zł zwrotu za Oryginalne części Volkswagen®! Skorzystaj
Wejdź na stronę promocji i dowiedz się, jak zyskać zwrot gotówki za zakup części przy pierwszym serwisowaniu używanego auta osobowego Volkswagen w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.
Ford – samochody używane w Das WeltAuto.

Ford – samochody używane w Das WeltAuto.

Używane auta marki Ford w Polsce cieszą się dużą popularnością od wielu lat. Samochody amerykańskiego koncernu Forda dostępne są również w ofercie Das WeltAuto. Szukasz używanego Forda w doskonałym stanie, objętego gwarancją, którego stan techniczny będzie dokładnie sprawdzony, ale ogłoszenia motoryzacyjne nie zawierają ofert spełniających Twoje oczekiwania?

W ofercie Das WeltAuto znajdziesz samochody używane spełniające Twoje wysokie wymagania.

Charakterystyczna linia nadwozia prezentowana przez Forda Focusa sprawia, że jest bardzo popularny. Fiesta, najlepiej sprzedający się samochód w historii Forda, jest również dostępny w ofercie Das WeltAuto. Innowacyjny design, przestronność i wysokie osiągi – wszystko to ucieleśnia Ford Mondeo. Być może chcesz dużego auta rodzinnego, takiego jak Ford S-MAX czy C-MAX, albo radzącego sobie w każdych warunkach Forda Kuga? Sprawdź, czy używany Ford, którego szukasz, dostępny jest w Salonach Das WeltAuto!