Das WeltAuto. Dbamy o Twoje zdrowie! Sprawdź

Kup auto używane w leasingu i odjedź z bagażem korzyści!

Tylko teraz kupując samochód używany Das WeltAuto w leasingu zyskujesz dodatkowo jedną z dwóch atrakcyjnych ofert. Zapoznaj się ze szczegółami, wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i odjedź swoim wymarzonym samochodem z bagażem pełnym korzyści!
Płać tylko 1 zł  Za ubezpieczenie  komunikacyjne!

Płać tylko 1 zł Za ubezpieczenie komunikacyjne!

Kup samochód używany Das WeltAuto w leasingu Autonomia, a za ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok zapłacisz tylko 1 zł!

Twoje ubezpieczenie za 1 zł będzie obejmować:

  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC),
  • pełną ochronę ubezpieczeniową autocasco, uwzględniającą ryzyko kradzieży na terenie Europy (AC),
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW),
  • pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach (Assistance).

Z oferty może skorzystać każdy, kto zdecyduje się na samochód używany marki Audi, Skoda, Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze lub SEAT z roku produkcji 2015-2020.

Zyskaj jeszcze więcej korzyści!

To nie wszystko! Korzystając z oferty możesz zyskać dodatkowo pakiet przeglądów lub przedłużoną ochronę w cenie raty leasingowej!
warunki

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się z wybranym salonem dealerskim Das WeltAuto!

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2020 r.

Oferta przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).
Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Das WeltAuto zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. 
Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.