2 x WYMIANA OLEJU I 2 x SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO AUTA W PAKIECIE OLEJOWYM. JUŻ OD 1 099 zł. SPRAWDŹ
FAQ

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Czy na stronie internetowej znajdę wszystkie samochody używane, które aktualnie oferuje Das WeltAuto?

Staramy się, aby nasze ogłoszenia motoryzacyjne były aktualizowane na bieżąco. Polecamy jednak odwiedzenie salonów Das WeltAuto, gdzie czekają dodatkowe modele aut używanych, których nie zdążyliśmy umieścić w wyszukiwarce samochodów na sprzedaż! W salonach poznasz również oferty specjalne obejmujące okazyjne ceny na wybrane auta używane. Znajdź swój najbliższy salon i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Pełną listę dealerów znajdziesz tutaj.

Jestem zainteresowany kupnem auta używanego z Das WeltAuto, ale jego cena przewyższa mój budżet. Czy istnieje możliwość wzięcia kredytu lub rozłożenia zakupu samochodu używanego na raty?

Oczywiście! Współpraca Das WeltAuto z Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce i Volkswagen Leasing pozwala na oferowanie naszym Klientom pełnego spektrum usług, m.in. kredytu, leasingu lub ubezpieczenia na samochody używane. To niewątpliwa przewaga Das WeltAuto nad innymi sprzedawcami samochodów używanych. W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowo korzystne opcje finansowania, które dzięki elastycznemu okresowi spłat uławiają kupno pewnego auta z drugiej ręki. Warto również pamiętać o wygodnej opcji pozwalającej na rozliczenie auta w Das WeltAuto. „Samochód w rozliczeniu” to oferta przygotowana dla właścicieli aut zainteresowanych zamianą auta na nowsze. Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższy salon Das WeltAuto, a nasi doradcy dopasują warunki i oprocentowanie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości i odpowiedzą na nurtujące wszystkich kupujących pytanie: „Jak korzystnie kupić samochód używany?”.

Chciałbym zamienić samochód używany na inny w Das WeltAuto. Czy to możliwe?

Jak najbardziej! Das WeltAuto to nie tylko ogłoszenia motoryzacyjne oferujące auta na sprzedaż, ale również szereg możliwości ułatwiających sprzedaż lub rozliczenie auta używanego. Odwiedź salon Das WeltAuto i porozmawiaj z doradcą, który wyceni Twoje auto i przedstawi możliwości, jakie daje Ci zostawienie go w rozliczeniu przy zakupie innego samochodu (pełną listę dealerów znajdziesz tutaj). Sprzedawca uwzględni Twoje potrzeby oraz przedstawi Ci modele aut w ofercie specjalnej w naprawdę korzystnych cenach, które będą najlepszą odpowiedzią na Twoje oczekiwania dotyczące nowego pojazdu.

Czy w Das WeltAuto kupię/sprzedam tylko samochód marki Volkswagen?

Nie! Das WeltAuto kupuje i sprzedaje modele aut wszystkich marek. Volkswagen, SEAT, Škoda i Volkswagen Samochody Użytkowe to flagowe marki, ale naszą ofertę wzbogacają również używane auta marek Mercedes, Opel, Audi, BMW, Mazda, Renault, Honda, Ford, Kia, Hyundai, Dacia i inne. Jedynym wymogiem w przypadku sprzedaży samochodu używanego jest dobra kondycja auta. Zapraszamy do salonów w celu zapoznania się ze wszystkimi warunkami transakcji. Znajdź swój najbliższy salon i sprawdź, jakie auta na Ciebie czekają! 

Czy samochód używany kupiony w Das WeltAuto objęty jest gwarancją?

Oczywiście! To ubezpiecza Klienta przed ryzykiem związanym z kupnem auta używanego, pozwalając cieszyć się bezproblemową eksploatacją! Możesz mieć pewność, że Das WeltAuto to naprawdę pewne samochody używane. Każdy z nich został sprawdzony przez specjalistę i posiada certyfikat pozytywnego przejścia rygorystycznych testów kontrolnych składających się łącznie ze 117 punktów, co potwierdzamy gwarancją na samochód używany. Jeżeli zdarzy Ci się jednak drobna awaria, zapewnimy Ci auto zastępcze, a serwisanci Das WeltAuto usuną ją w krótkim czasie! Ubezpieczenie samochodu używanego w Das WeltAuto to dodatkowe zapewnienie, że Twoje auto nie będzie sprawiało żadnych problemów.

Chcę kupić samochód używany w Das WeltAuto. Brakuje w nim jednak niektórych elementów wyposażenia, na których mi zależy. Czy jest możliwość ich dodania?

Jak najbardziej. Powiedz nam, czego brakuje w wybranym przez Ciebie modelu, a my dostosujemy go do Twoich potrzeb. Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktuje się z Tobą nasz doradca.

Skąd mogę mieć pewność, że kupowane przeze mnie auto używane jest w pełni sprawne i nie będę miał z nim problemów?

Każdy samochód używany wystawiony na sprzedaż jest bardzo dokładnie sprawdzony przez eksperta. Dzięki temu masz pewność, że Das WeltAuto to sprzedawca samochodów używanych naprawdę godny zaufania. Każdy nasz samochód przechodzi przegląd według szczegółowej listy kontrolnej, zawierającej aż 117 punktów! Sprawdzony przebieg, historia i dokumentacja auta to atuty każdego z aut używanych na sprzedaż w Das WeltAuto. Możesz być pewien najwyższej jakości oferowanych przez nas pojazdów! Na każdy z samochodów używanych udzielana jest gwarancja, abyś mógł spokojnie cieszyć się jazdą. Pewne auto używane kupisz w Das WeltAuto.