Odbierz do 700 zł zwrotu za Oryginalne części Volkswagen®! Skorzystaj
Wejdź na stronę promocji i dowiedz się, jak zyskać zwrot gotówki za zakup części przy pierwszym serwisowaniu używanego auta osobowego Volkswagen w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.

Promocja na Pakiety Przeglądów Volkswagen

Pakiet Przeglądów Serwisowych Volkswagen
Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Skorzystaj z promocji na Pakiet Przeglądów Volkswagen! Wybierając Pakiet Przeglądów Volkswagen zyskujesz możliwość planowania serwisowania samochodu w przyszłości, dzięki przewidywalności i stałości opłat serwisowych oraz gwarancję korzystniejszych kosztów serwisu i ewentualnych napraw.

Pakiet Przeglądów Volkswagen to:

Kompleksowa oferta

Pakiet Przeglądów Volkswagen to kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet, nie musisz troszczyć się o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu. 

Wygoda

Wybierając Pakiet, zyskujesz pewność i komfort, dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena na terenie całego kraju.

Pełna przewidywalność kosztów utrzymania samochodu

Dzięki Pakietowi Przeglądów masz pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

Płatność w ratach w połączeniu z finansowaniem pojazdu

Za Pakiet Przeglądów możesz zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo, zależnie od preferencji. Ilość rat jest równa okresowi, na jaki podpisana została umowa serwisowa. Miesięczne obciążenie jest praktycznie nieodczuwalne. 

Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego Pakietu.

Wpływ na wartość samochodu

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, co zapewnia bezproblemową odsprzedaż.

Jak kupić pakiet?

Pakiet Przeglądów Volkswagen można zakupić w dowolnym punkcie Das WeltAuto lub w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena w dowolnym momencie użytkowania samochodu. Zapytaj o niego sprzedawcę samochodów używanych lub doradcę serwisowego. Dodatkowo pakiet przeglądów Volkswagen można również zakupić na https://www.vw.pakietyserwisowe.pl.

Promocyjny cennik Pakietu Przeglądów:

Cennik promocyjny Pakietu Przeglądów Volkswagen dla samochodów używanych na okres 24 miesięcy lub dystans 40 000 km. Oferta dla aut nie starszych niż 8 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.

 

cennik_mobile
Cennik

Jak wygląda serwis?

Krok 1.

W przypadku konieczności wykonania usługi serwisowej, Klient we własnym zakresie rezerwuje sobie dogodny termin wizyty u wybranego przez siebie ASO.

Krok 2.

Samochód trafia do ASO, które weryfikuje zakres czynności, jakie należy wykonać.

Krok 3.

ASO informuje Klienta/Użytkownika o zakończonej naprawie.

 

Zakres Pakietu Przeglądów Volkswagen obejmuje:

Obowiązkowe przeglądy okresowe auta

w wydłużonym okresie, wykonywane według wskaźnika okresów międzyobsługowych (Long Life) wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Materiały eksploatacyjne:

olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG, filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.

*WAŻNE INFORMACJE:

Volkswagen Financial Services Polska nie ponosi kosztów z tytułu:

 • Świadczenia jakichkolwiek innych usług, aniżeli wyraźnie wskazane w umowie.
 • Zakupu paliwa, mycia i woskowania, czyszczenia wnętrza, zakupu żarówek oraz wszelkich materiałów, części i elementów niewymienionych w umowie serwisowej, jak również czynności ich dotyczących.
 • Wymiany materiałów eksploatacyjnych, części i elementów uszkodzonych umyślnie lub wskutek niedbalstwa kierowcy lub pasażera samochodu.
 • Wymiany materiałów eksploatacyjnych, części i elementów uszkodzonych wskutek kradzieży samochodu, jego części lub wyposażenia.
 • Wymiany materiałów eksploatacyjnych, części i elementów związanych z zastosowaniem niewłaściwego rodzaju paliwa.
 • Okresowych i dodatkowych badań technicznych wymaganych przepisami.
 •  

Umowa serwisowa reguluje też postępowanie w sytuacjach niestandardowych:

 • W przypadku przekroczenia przez Klienta limitu kilometrów konieczne jest dalsze opłacanie zryczałtowanej stawki wyliczonej dla całego okresu trwania umowy serwisowej.
 • W przypadku szkody całkowitej lub kradzieżowej umowa wygasa. Klient zobowiązany jest do uregulowania opłat za okres do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiła kradzież lub szkoda całkowita.
 • W przypadku chęci skrócenia czasu trwania umowy serwisowej Klient zobowiązany jest skontaktować się z Volkswagen Financial Services Polska w celu ustalenia kwoty wymaganej do wpłacenia celem zamknięcia umowy (suma stawek miesięcznych).
 • W czasie trwania umowy serwisowej Klient nie może zmienić Pakietu Przeglądów Serwisowych Volkswagen.