Das WeltAuto. Dbamy o Twoje zdrowie! Sprawdź

Kup auto używane w leasingu i odjedź z bagażem korzyści!

Tylko teraz kupując samochód używany Das WeltAuto w leasingu zyskujesz dodatkowo jedną z dwóch atrakcyjnych ofert. Zapoznaj się ze szczegółami, wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i odjedź swoim wymarzonym samochodem z bagażem pełnym korzyści!
vw

Spłacimy 2 pierwsze raty za Twojego Volkswagena!

Kup używanego Volkswagena w leasingu Autonomia, a 2 pierwsze raty spłacimy za Ciebie! Wystarczy, wpłata 10% wartości samochodu i możesz ruszać wymarzonym modelem w drogę

Obniż koszt wymarzonego auta!

Korzystając z oferty masz pewność, że nie wpływa ona na wzrost pozostałych rat leasingowych oraz łącznego kosztu leasingu. 

Zyskaj ochronę

W przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej zyskujesz ubezpieczenie od utraty pracy (świadczenie równe racie leasingu wypłacane nawet przez  6 miesięcy). 
 

Promocyjny pakiet przeglądów dla wybranych 

Jeśli zdecydujesz się na modele: Golf, Passat lub Tiguan, zyskujesz dodatkowo 2-letni pakiet przeglądów już za 893 zł!

Atrakcyjne oferty ubezpieczenia komunikacyjnego

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjnego Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, w tym TUiR Warta S.A. w promocji z rabatem -20%!

Z oferty może skorzystać każdy, kto zdecyduje się na dowolny model osobowego Volkswagena z roczników 2012-2020 (z wyjątkiem modeli elektrycznych i GTE). 

Promocja trwa od 08.06. 2020 r. do 08.08.2020 r.

Regulamin promocji splacimy 2 pierwsze raty za Twojego uzywanego VW 

 

Oferta przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o., we współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).
Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Das WeltAuto zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. 
Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.