2 x WYMIANA OLEJU I 2 x SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO AUTA W PAKIECIE OLEJOWYM. JUŻ OD 1 099 zł. SPRAWDŹ
Korzyści z kupna używanego samochodu w Das WeltAuto.

Korzyści z kupna używanego samochodu w Das WeltAuto.

Wyselekcjonowane samochody

Sprzedajemy tylko starannie wyselekcjonowane, pewne auta używane. Pod marką Das WeltAuto oferowane są tylko najlepsze samochody, których zakup gwarantuje Państwa satysfakcję.

Sprawdzony przebieg i pochodzenie

Znamy dokładnie przebieg i pochodzenie samochodów używanych na sprzedaż, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować ich niezawodność oraz Państwa zadowolenie.

Sprawdzony stan techniczny

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Przed zakupem każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane – przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość aut używanych Das WeltAuto.

Jazda próbna

Używany Volkswagen, SEAT, Škoda, a może Opel, Audi lub Toyota? Nie podejmuj pochopnych decyzji o zakupie samochodu. Każdy samochód z Das WeltAuto możesz sprawdzić samodzielnie, umawiając się na jazdę próbną.

Gwarancja

Gwarantujemy nie tylko zadowolenie, ale również wysoką jakość. Aby zdobyć zaufanie naszych Klientów, na każdy samochód Das WeltAuto udzielamy gwarancji, która zabezpiecza przed ryzykiem związanym z kupnem auta używanego i pozwala cieszyć się bezproblemową eksploatacją.

Atrakcyjne formy finansowania

Znamy się nie tylko na samochodach, ale również na korzystnych rozwiązaniach opłacania ich zakupu. Klienci Das WeltAuto mają dostęp do różnorodnych opcji finansowych ze stałym oprocentowaniem – kredytu i leasingu klasycznego oraz “jak abonament” – oferowanych przez Volkswagen Bank. Dzięki temu nowi właściciele aut mają gwarancję stałych rat przez cały okres finansowania, niezależnie od zmian stóp procentowych na rynku.

Samochód w rozliczeniu

Pomagamy, sprzedajemy i... skupujemy. W sytuacji, w której Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu. Zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Prawo do wymiany

Zapewniamy dużą swobodę wyboru. Jeśli Klient będzie niezadowolony ze swojej decyzji, umożliwiamy wymianę samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że każdy kupujący podejmie słuszną decyzję i wyjedzie z naszego salonu pojazdem, którego szukał.

Personalizacja pojazdu

Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Profesjonalne przygotowanie auta

Dokładne sprawdzenie stanu technicznego to połowa sukcesu. Jeśli sprzedawany przez nas samochód używany wymaga jakiegoś usprawnienia, możesz mieć pewność, że zostało ono wykonane w profesjonalny sposób. Chcemy, aby wrażenia z jazdy były od samego początku wyjątkowe.

Gwarancja mobilności

W obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie.

Serwis w atrakcyjnej cenie

Sprawny silnik używanego samochodu to podstawa bezawaryjnej jazdy, dlatego oferujemy pakiet olejowy, z którym dbanie o napęd jest łatwe i korzystne cenowo. W ramach pakietu w ciągu 2 lat możesz zlecić naszym ekspertom dwukrotną wymianę oleju i kontrolę stanu technicznego samochodu. Dzięki fachowej obsłudze unikniesz kosztownych napraw i zadbasz o historię serwisową, z którą utrzymasz wysoką wartość samochodu. Oferta stworzona jest dla 4-letnich i starszych (roczniki 2011-2019) aut marek Volkswagen, ŠKODA, SEAT i Volkswagen Samochody Dostawcze zakupionych w sieci Das WeltAuto. Z pakietem olejowym masz pewność gwarancji stałych cen, niezależnych od sytuacji na rynku, najwyższej jakości obsługi oraz wiarygodnej historii serwisowej swojego auta, z którą ewentualna odsprzedaż pojazdu będzie znacznie łatwiejsza i korzystniejsza.

Dowiedz się więcej