Gwarancja

Skorzystaj z oferty gwarancji Das WeltAuto, stanowiącej ubezpieczenie pokrycia kosztów napraw awarii samochodów kupionych w programie Das WeltAuto.

Gwarancja Das WeltAuto to:

  • ochrona przed nieoczekiwanymi wydatkami po upływie gwarancji fabrycznej,
  • kompleksowa obsługa w salonie,
  • uproszczone procedury przy zgłaszaniu i rozliczaniu szkód,
  • fachowe i profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen, SEAT, Škoda, na terenie krajów Unii Europejskiej wraz z Norwegią i Szwajcarią,
  • naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

 

Pakiet ubezpieczenia dobierany jest w zależności od wieku i przebiegu wybranego przez Ciebie samochodu. Każdy klient ma możliwość wyboru odpowiednich rozszerzeń ochrony ubezpieczeniowej. W ramach określonych pakietów koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń Cardif Assurances Risques Divers S.A.

Pakiet Złoty

Obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych samochodu. Dostępny dla aut w wieku 5-7 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km.

Pakiet Platynowy

Obejmuje ochroną wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne części z wyjątkiem elementów eksploatacyjnych oraz innych nieprzewidzianych warunkami programu. Dostępny dla samochodów w wieku 3-5 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km oraz dla aut mających mniej niż 3 lata, których przebieg przekracza 90 000 km.

Pakiet Diamentowy

Obejmuje ochroną wszystkie części i zespoły części zamontowane w pojeździe fabrycznie, z wyłączeniem tych, które nie były objęte gwarancją fabryczną. Jest to najszerszy zakres ubezpieczenia dostępny dla samochodów w wieku do 3 lat, których przebieg nie przekracza 90 000 km.

Pełny zakres ochrony świadczonej przez Ubezpieczyciela wraz z listą wyłączeń znajduje się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia Grupowego Das WeltAuto.

DOKUMENTY DO POBRANIA: