Odbierz do 700 zł zwrotu za Oryginalne części Volkswagen®! Skorzystaj
Wejdź na stronę promocji i dowiedz się, jak zyskać zwrot gotówki za zakup części przy pierwszym serwisowaniu używanego auta osobowego Volkswagen w wybranych Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.

Zrób to z korzyścią! Skorzystaj z programu odkupu aut używanych!

Rynek samochodów używanych ma się bardzo dobrze. Pierwsze półrocze 2021 dealerzy Das WeltAuto zamknęli z rekordowym wynikiem 12 304 sprzedanych samochodów (o 6% więcej aut niż w dotychczas najlepszym pierwszym półroczu 2019). Te statystyki są dowodem nie tylko na znaczący wzrost zainteresowania rynkiem wtórnym, ale też wciąż rosnące zaufanie do samochodów używanych, za którym stoi satysfakcja z dokonanego zakupu i pewność wyboru. Odkup samochodów używanych!

Wiele osób, właścicieli aut zainteresowanych ich odsprzedażą nie wie, gdzie to zrobić, jak zebrać dokumentację, wycenić auto i zabezpieczyć cały proces. Jako, że jednocześnie szukają oni jak najkorzystniejszych warunków sprzedaży, z myślą o nich powstał program odkupu samochodów używanych Das WeltAuto. Jego główną ideą i celem jest prosty, sprawny, bezpieczny i korzystny proces odsprzedaży używanego auta oraz możliwość pozostawienia go w ramach rozliczenia za nowszy model.  

Das WeltAuto to coraz popularniejszy w Polsce wielomarkowy program odkupu oraz sprzedaży osobowych samochodów używanych, który działa przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, ŠKODA oraz Volkswagen Samochody Dostawcze.

Jak to działa? To bardzo proste!

Przyjeżdżasz do salonu Das WeltAuto, w którym od razu (podczas jednej wizyty) wycenimy Twój samochód, zaproponujemy korzystną cenę oraz zagwarantujemy bezpieczną transakcję. Możesz to także zrobić poprzez formularz na stronie!

Do programu włączane są wyłącznie te auta, które posiadają udokumentowaną historię napraw i przeglądów w ASO, dzięki temu możemy zagwarantować wysoką i przede wszystkim sprawdzoną przez nas jakość samochodu.

Nie tylko odsprzedaż…

W ramach programu trade-in możesz również zostawić swój samochód w rozliczeniu za inny model, który bardziej odpowiada na Twoje potrzeby lub sprosta Twoim innym oczekiwaniom. O pozostałe parametry nie musisz się martwić, bo nawet bez szerokiej wiedzy o motoryzacji, możesz być pewien, że zakupione auto Cię nie zawiedzie.

Kupując lub zostawiając auto w rozliczeniu, zyskujesz samochód, który :

 • Posiada sprawdzony stan techniczny 
  Przed zakupem każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane. 
          
 • Posiada sprawdzony przebieg i pochodzenie
  Znamy dokładnie przebieg i pochodzenie samochodów używanych na sprzedaż.

 • Jazdę próbną
  Każdy samochód z Das WeltAuto możesz sprawdzić samodzielnie, umawiając się na jazdę próbną.Każdy samochód z Das WeltAuto możesz sprawdzić samodzielnie, umawiając się na jazdę próbną.

 • Gwarancję
  Gwarantujemy nie tylko zadowolenie, ale również wysoką jakość.

 • Prawo do wymiany
  Jeśli Klient będzie niezadowolony ze swojej decyzji, umożliwiamy wymianę samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu.

 • Gwarancję mobilności
  W obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie.

 • Wyselekcjonowane samochody
  Sprzedajemy tylko starannie wyselekcjonowane, pewne auta używane.

 • Korzystne opcje finansowania
  Znamy się nie tylko na samochodach, ale również na kredytach.  

 

Dlaczego warto postawić na auto używane?

Na korzyść samochodów używanych przede wszystkim przemawia ich dostępność (praktycznie od razu). Rynek wtórny wciąż też się rozszerza i ma coraz więcej do zaoferowania potencjalnym klientom. Nie tylko jeśli chodzi o ilość ofert, ale też o jakość sprzedawanych aut, która coraz częściej określana jest jako salonowa, ponieważ zbliżona do aut nowych. 

Wspomniane powody przełożyły się na wzrost sprzedaży samochodów używanych. W pierwszym półroczu 2021 dealerzy Das WeltAuto zanotowali wzrost sprzedaży o prawie 14%, co tylko potwierdza, że popularność samochodów z rynku wtórnego wciąż rośnie.