Ubezpieczenie opon

Ubezpieczenie opon w cenie opon i kół na 3 lata

Kupujemy nowe samochody, by cieszyć się jazdą, nie myśleć o nagle włączających się kontrolkach i mieć poczucie niezawodności, którą dają auta wyjeżdżające prosto z salonu. Zapominamy jednak o pierwszym elemencie auta, który codziennie już od pierwszych metrów narażony jest nieprzewidziane „przygody”.

Nie przejmuj się tym, czego nie możesz przewidzieć

Opony. Jedyny punkt styku z drogą. To one wykonują brudną robotę, gdy my cieszymy się jazdą. Pracują nawet wtedy, gdy auto się nie porusza i także wtedy narażone są na uszkodzenie. Nigdy nie wiesz, czy obok Twojego auta nie będzie przechodził wandal, którego zainteresują opony Twojego samochodu. Na szczęście jest sposób na wandali, gwoździe, szkło i ostre wysokie krawężniki. Ubezpieczenie opon !

Pewność na okrągło

Kupując nowe koła/opony przy zakupie samochodu w programie Das WeltAuto u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych marek grupy Volkswagen możesz otrzymać ubezpieczenie opon nawet do 3 lat, dzięki czemu nie musisz się martwić o zdarzenia losowe typu najechanie na ostry przedmiot, uderzenie w krawężnik czy akt wandalizmu. Co ważne, opona przy każdym tego typu zdarzeniu jest wymieniana na nową, więc masz pewność, że kolejne kilometry przejedziesz bez obaw o jej stan.

Tak to działa

W ciągu pierwszego roku otrzymasz 100% zwrotu kosztów nowej opony, w drugim roku 50%, a w trzecim to 25% zwrotu kosztów. Ubezpieczenie działa na terenie Polski oraz Europy. W przypadku „niespodzianki” w Polsce wystarczy zgłosić się do Autoryzowanego Serwisu Grupy Volkswagen z certyfikatem ubezpieczenia opon, które otrzymaliśmy przy zakupie nowych opon lub kół. Gdy do incydentu dojdzie poza granicami Polski, możemy również samodzielnie zakupić oponę za granicą a dowód zakupu opon w serwisie oraz oponę przedstawić po powrocie do Polski. Jeśli opona została uszkodzona w akcie wandalizmu, dodatkowo należy dołączyć kopię raportu policji.

Nie tylko do samochodów grupy Volkswagen

Kupując samochód nie należący do grupy Volkswagen możesz również zakupić dodatkowo opony lub koła z ubezpieczeniem.

Od 1 maja również w nowych samochodach