2 x WYMIANA OLEJU I 2 x SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO AUTA W PAKIECIE OLEJOWYM. JUŻ OD 1 099 zł. SPRAWDŹ

Samochody używane – Wrocław

Wrocław, stolica Dolnego Śląska, to miasto o wyjątkowym charakterze i położeniu. Blisko stąd w góry takie jak Karkonosze i Izerskie czy pasma górskie otaczające Kotlinę Kłodzką, ale też nad jeziora i stawy w Dolinie Baryczy. To także skrzyżowanie dróg łączących inne polskie miasta jak Legnica, Kłodzko, Bolesławiec oraz te zagraniczne jak Praga czy Berlin. Dzięki swojemu szczególnemu położeniu Wrocław stał się błyskawicznie rozwijającym się miastem i centrum dla wielu dziedzin życia – nowoczesność miesza się tu teraz z tradycją, technologia i motoryzacja z kulturą i turystyką.

Dealerzy Das WeltAuto wychodzą ze swoją ofertą naprzeciw potrzebom mieszkańców Wrocławia. Oferta Das WeltAuto Wrocław na osobowe samochody używane obejmuje wiele modeli marek samochodów takich jak m.in. Volkswagen, Skoda, Seat, Audi, Opel czy Ford. Zakup samochodu u dealera Das WeltAuto to także gwarancja, że przebieg auta, jego rok producji i stan techniczny zostały dokładnie zweryfikowane, jak również wiele innych udogodnień. Odwiedź nasz salon i dowiedz się więcej już dziś, Twój nowy samochód czeka na Ciebie.

Używane samochody osobowe dla każdego

Das WeltAuto i nasi autoryzowani dealerzy we Wrocławiu oferują szeroki asortyment marek i modeli, cieszących się szczególną popularnością w regionie. Bliskość granic czeskiej i niemieckiej wyraźnie wpływa na gusta dolnośląskich kierowców – samochody Skoda i Volkswagen cieszą się wśród nich niesłabnącą popularnością, a szeroka gama modeli i wariantów tych marek z pewnością spełni każde oczekiwania.

Mieszkańcy Wrocławia, tak jak innych miast, chętnie sięgają po auta mniejsze, jak Skoda Fabia czy Volkswagen Golf, lub jeszcze mniejsze, jak Skoda Citigo i Volkswagen up!. Mniejszy rozmiar to więcej swobody w parkowaniu czy przemierzaniu wąskich uliczek, a także mniejsze zużycie paliwa. Ponadto modele miejskie oferują również przyjazne środowisku silniki elektryczne, jak Skoda eCitigo i Volkswagen e-up!.

Volkswagen Passat, Skoda Superb i Skoda Octavia to samochody nieco większe, ale dzięki temu przestronniejsze i oferujące więcej miejsca na bagaż, szczególnie warianty kombi Octavii i Passata. Większe silniki, napędzane zarówno na diesel jak i benzynę, pozwalają na dynamiczną jazdę i szybkie przemieszczanie się do dalszych lokalizacji. Wersje Active czy Ambition Skody Octavii pozwolą podnieść komfort jazdy dzięki bogatszemu wyposażeniu. Podobnie ma się w przypadku Passata – wersje Highline czy Comfortline znacznie uprzyjemnią jazdę dzięki na przykład reflektorom LED.

Podczas wycieczki w góry dobrze spiszą się modele z kategorii SUV. Volkswagen Tiguan i Touareg, Seat Arona czy Audi Q5 to samochody z wyższym prześwitem, które świetnie sprawdzą się w trudniejszych warunkach terenowych czy na licznych zakrętach o ograniczonej widoczności. Dodatkowym atutem jest tu też bez wątpienia napęd 4x4, który często znajduje się na wyposażeniu aut terenowych. Oferują one ponadto mocne, aczkolwiek w stosunku do osiągów wciąż oszczędne silniki, przeważnie o pojemności przynajmniej 2.0 litrów, a także odpowiednio większej mocy – minimum 125 KM.

Wrocław i jego atuty

Wrocław to błyskawicznie rozwijające się miasto, w którym, tak jak w innych metropoliach, płynna i niczym niezakłócona komunikacja ma najwyższy priorytet. Wrocław to także serce Dolnego Śląska, z którego w niedługim czasie przenieść się możemy w krainę jezior i lasów na północy lub gór i dolin na południu.

O tym, czy przemieszczanie się po Wrocławiu lub jego okolicach będzie przebiegało szybko i komfortowo, zadecyduje oczywiście w dużej mierze dopasowany do własnych potrzeb samochód. Niezależnie od tego, czy większość czasu spędzasz w mieście, czy też każdą wolną chwilę wykorzystujesz na wycieczki poza nim, dealerzy z Das WeltAuto Wrocław pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Dealerzy Das WeltAuto we Wrocławiu – gwarancja zadowolenia

Partnerzy Das WeltAuto Wrocław oferują samochody osobowe, których stan techniczny, przebieg i rok produkcji zostały szczegółowo sprawdzone. Program Das Weltauto to także dedykowane opcje finansowania, możliwość oddania starego pojazdu w rozliczeniu czy prawo do wymiany nowego, jeśli nie spełni ono Twoich oczekiwań. Znajdź swój model i skontaktuj się z jednym z naszych dealerów miasta Wrocław już dziś. Wysokiej jakości samochody używane czekają na Ciebie.

Centrum TMT

Wrocław, ul. Horbaczewskiego 75
539 540 841

Zobacz ofertę aut używanych >

Centrum Wrocław

Wrocław, ul. Aleksandra Brucknera 54
(71) 773 93 00

Zobacz ofertę aut używanych >

Motorpol Wrocław

Wrocław, al. Karkonoska 81
729 055 788

Zobacz ofertę aut używanych >