Zwróć uwagę: ta strona wymaga wtyczki Flash i JavaScript żeby korzystać z jej wszystkich funkcji.
Prosimy, upewnij się że Twoja przeglądarka ma właczone wtyczki Flash i JavaScript. Żeby je pobrać, udaj się na stronę
current flash plugin version please click here.

SzukajSzukaj

Gwarancja Das WeltAuto.

Skorzystaj z oferty Gwarancji Das WeltAuto, która jest ubezpieczeniem pokrycia kosztów naprawy awarii samochodów kupionych w programie Das WeltAuto.

Posiadając to rozwiązanie możesz obniżyć koszty użytkowania auta po upływie gwarancji fabrycznej. W ramach określonych pakietów koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń.

Gwarancja Das WeltAuto. to:
  • ochrona przed nieoczekiwanymi wydatkami po upływie gwarancji fabrycznej
  • kompleksowa obsługa w salonie
  • uproszczone procedury przy zgłaszaniu i rozliczaniu szkód
  • fachowe i profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen, SEAT, Škoda, na terenie krajów Unii Europejskiej wraz z Norwegią i Szwajcarią
  • naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych i zgodnie z technologią producenta

W zależności od wieku i przebiegu wybranego przez Ciebie samochodu dopasowany jest pakiet ubezpieczenia.

Pakiet Złoty

Obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych samochodu. Dostępny dla samochodów od 5 do 7 lat eksploatacji, których przebieg nie przekracza 150 000 km.

Pakiet Platynowy

Obejmuje ochroną wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne części z wyjątkiem elementów eksploatacyjnych oraz innych wyłączonych w warunkach programu. Dostępny dla samochodów w wieku od 3 do 5 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km oraz dla samochodów młodszych niż 3 lata, których przebieg przekracza 90 000 km.

Pakiet Diamentowy

Obejmuje ochroną wszystkie części i zespoły części zamontowane w pojeździe fabrycznie z wyłączeniem tych, które nie były objęte gwarancją fabryczną. Jest to najszerszy zakres ubezpieczenia dostępny dla samochodów w wieku do 3 lat, których przebieg nie przekracza 90 000 km.

Pełny zakres ochrony świadczonej przez Ubezpieczyciela wraz z listą wyłączeń znajduje się w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia Grupowego Das WeltAuto.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA: