Zwróć uwagę: ta strona wymaga wtyczki Flash i JavaScript żeby korzystać z jej wszystkich funkcji.
Prosimy, upewnij się że Twoja przeglądarka ma właczone wtyczki Flash i JavaScript. Żeby je pobrać, udaj się na stronę
current flash plugin version please click here.

SzukajSzukaj

  • 0
  • 0
  • 0

najlepszych aut używanych.

 
 

Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.


 
 

W Das WeltAuto masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.


 
 

Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.


 
 

Zapoznaj się z korzystnymi ofertami Volkswagen Bank w Das WeltAuto i skorzystaj z takich rozwiązań jak kredyt, leasing czy ubezpieczenie, dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb!


 
  Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.


 

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystna oferta odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych,którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu. Szukasz pewnego auta używanego?Pewne auta używane z gwarancją Das WeltAuto.

Das WeltAuto umożliwia kupno i sprzedaż auta używanego wszystkich znanych marek. Każdy samochód w naszej ofercie przeszedł rzetelny, 117-punktowy test kontrolny, będący gwarancją najwyższej jakości. Sprawdzony przebieg i historia, idealny stan techniczny, jazda próbna i spersonalizowane opcje finansowania zakupu to tylko niewielka część korzyści, z jakimi wiąże się zakup samochodu używanego w Das WeltAuto.


Działające przy Salonach Dealerskich marek Volkswagen, SEAT, Škoda i Volkswagen Samochody Użytkowe Das WeltAuto jest doskonałym miejscem dla poszukujących sprawdzonego auta z gwarancją. Na stronie Das WeltAuto znajdziesz ogłoszenia motoryzacyjne od naszych Dealerów, którzy zapewniają bezpieczeństwo transakcji, pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i profesjonalne doradztwo dla tych, których interesuje kupno samochodu używanego z gwarancją.


A może interesuje Cię sprzedaż samochodu używanego? Das WeltAuto Ci to ułatwi! Darmowa wycena, korzystna oferta odkupu tego samego dnia lub opłacalna możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to ciekawa opcja dla tych, którzy wiedzą jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wszystkie marki i modele lub kontakt z najbliższym Salonem Dealerskim w celu poznania ofert specjalnych Das WeltAuto!